خوراکی های موثر در سم زدایی بدن


خوراکی های موثر در سم زدایی بدن

در این پست از نازدونه برای شما لیستی از بهترین خوراکی ها برای سم زدایی بدن را آماده و روی سایت قرار داده ایم، اگر تاثیر بالای سم زدایی را می خواهید شاهد باشید پس این پست مفید را تا انتها مطالعه کنید.

samzodaei-badan

برای داشتن بیش‌ترین تأثیر در سم زدایی از بدن ما لیستی از خوراکی‌هایی قوی برای شما آماده کرده‌ایم.

سیر

سیر دارای مواد معدنی ارزشمندی است که سموم را از جریان خون پاک می‌کند. این گیاه کلسترول را کاهش داده و درمان طبیعی برای فشارخون بالا است.

آواکادو

چربی مونو غیراشباعی موجود در آواکادو محرکی برای هورمون‌های چربی سوز است و به طور همزمان انرژی بدن را زیاد می‌کند. آواکادو دارای قندی است که آزاد شدن انسولین را کند می‌کند و حاوی کالری کم و غنی از ویتامین‌هاست.

اسفناج

با وجودی که اسفناج پخته‌شده لذیذتر است اما خام آن برای سم زدایی بدن بهتر می‌باشد. می‌توانید یک سالاد تازه با لیمو و روغن زیتون آماده کنید تا از خواص سبزیجات بهره‌مند شوید.

چغندر

چغندر التهاب بدن را کاهش می‌دهد. ریشه‌ی این میوه دارای ماده‌ی غذایی بتالاین است که التهاب و تورم در بدن را کاهش می‌دهد. چغندر فیبر و ویتامین سی زیادی دارد و به حذف سموم از کبد کمک زیادی می‌کند.

آب لیمو

تمیز کردن کبد بالای لیست راه‌های هوشمندانه برای دریافت بیش‌ترین فایده بدون ورزش زیاد است. کبد زرداب می‌سازد، مایعی قلیایی که دستگاه گوارشی برای شکستن چربی‌ها استفاده می‌کند. سم زدایی این ارگان حیاتی آغازی برای کاهش وزن است که سموم بدن را کاهش داده و انرژی شما را زیاد می‌کند.

مارچوبه

مارچوبه منبعی از فیبر است و دارای مقدار زیادی آهن، فولات، ویتامین A، C، E و K می‌باشد. این سبزی علاوه برسم زدایی بدن منبع طبیعی قدرت بخشی برای اینولین است، پروبیوتیکی که برای سلامت روده از باکتری‌های خوب حفاظت می‌کند.

پاسخ دهید