چگونه طراح لباس خودمان باشیم ؟


چگونه طراح لباس خودمان باشیم ؟

how-to-design-our-own-clothes-nazdoone.com

همان طور که می دانید همواره از رنگ ها به شیوه ای سمبلیک ( نمادین ) در مد و لباس استفاده شده است . خواه مستقیما روی یه صفحه نمایشی باشد یا به صورت لباس ، روی تن افراد  با موقعیت اجتماعی پوشنده لباس ، قومیت او یا کشور و یا هر مفهوم دیگر را القا می کند .

از دیر باز در تاریخ رنگ ، پیوسته یا فاکتور مهم در خرید یا دادو ستد و پوشش افراد بوده است .

در اغلب فرهنگ ها رنگ ، مسئله ای اتفاقی نبوده است چون هر رنگ تاثیر به سزا و با معنایی در خصوصیات افراد ایفا می کند.

در این بخش از مطلب در سایت نازدونه با ما همراه شوید و با تاثیرات روانی رنگ ها بیشتر آشنا شوید و از آن ها به نحو شایسته در زندگی خود بهره جویید.

 

سفید خالص :

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چرا لباس پرستاران دنیا سفید است و جراحان و پرستاران اتاق عمل سبز می پوشند ؟

رنگ یکی از معیار های سنجش شخصیت به شمار می آید زمانی که ناخود آگاه و همیشه در پوشش خود از یک یا دو رنگ استفاده می نمایید به تدریج این دو رنگ تاثیرات خاص روحی و جسمی را روی شما خواهند گذاشت .

لباس یا دکوراسیون سفید بیانگر حس پاکی ، تمیزی و  استریل است . اگر شما این دانش را پیدا کنید که با سیاست و ظرافت روان شناسی رنگ ها ، می توانید در موقعیت های مختلف ، تاثیرات روانی درست و شگرفی ایجاد نمایید و نحوه زندگی خود را به درستی به سمت بهبودی ببرید .

لباس سفید سمبل بی گناهی ، سکوت و سبک وزنی است .

اگر مایلید حس سبک وزنی و آزادی را تجربه کنید و تاثیر عمیقی در اطرافیان گذاشته و حس رضایت کنید. ست کردن پوشش خود با رنگ سفید را امتحان کنید.

زیرا لیاس سفید اصل همه رنگ هاست به شما احساس آزادی و رهایی بیشتری می دهد به این ترتیب در موقعیت های ارتباطی با دیگران نسبت به حل مشکلات تواناتر خواهید شد .

هنگامی که شما سفید را برای پوشش خود انتخاب می کنید تردد دیگران دارای همدردی با دیگران معرفی خواهید شد . جالب است بدانید سفید پوستان از هر نوع فشار روحی خسته کننده دوری می کنند و در مجامع عمومی قدرت مهر و محبت و آرامش بی نظیری خواهند داشت .

مهم است به یاد داشته باشید سفید متضاد سیاه است و چشمان آدمی رنگ سفید را به عنوان یک رنگ درخشان می بینند . پس عجیب نیست که سفید پاکی و سادگی را تداعی می کند . رنگ های کرم مایل به سفید احساس دوستی بیشتری در خود دارند و سفید وانیلی می تواند طعم های خوشایند را به بیننده القا کند . سفید بیانگر حس سبک بالی ، پاکی و خلوص و تداعی کننده سلامت فردی است .

پاسخ دهید