فواید حنا برای مو


فواید حنا برای مو

the-benefits-henna-for-hair-nazdoone.com

بدانید فواید فوق العاده برای قرار دادن حنا بر روی مو در آزمایشگاه های مو و مراقبت از پوست کشف گردیده است که عبارتند از :

1- تغذیه مو و تحریک رشد:
حنا حاوی مقدار زیادی پروتئین طبیعی،  که باعث تحریک رشد مو می شود و استفاده از آن شکنندگی لایه های مو را درمان و آن را از شر آسیب شکنندگی خارجی مصون می دارد و علاوه آن مو را تقویت و سالم و براق نگه میدارد و به عنوان یکی از بهترین درمان مواد طبیعی برای موهای آسیب دیده و تیره و تار می باشد.

2 – پیشگیری از ریزش مو
به کمک عناصر طبیعی موجود در حنا ،  با حنا  بستن به لایه های خارجی مو و درمان فولیکول های مو به طور قابل توجهی به پیشگیری از ریزش مو کمک می.کند علاوه بر این،   حنا باعث تغییر اسیدیته پوست سر می شود ، و آنها را سالم و مرطوب نگه می دارد، و درمان شوره سر و خشکسالی مو  و عفونت های پوست سر نیز می باشد.  حنا نیز در تصفیه پوست سر از میکروب ها، انگل ها و ترشح بیش از حد چربی جلوگیری می کند.

3 – محافظت از اشعه های مضر خورشید:
هنگامی که شما حنا بر روی موهای خود قرار میدهید از اشعه های مضر خورشید که باعث خرابی مو و لایه های پوست مو می شود جلوگیری می کند . همچنین در مقابل گرما و سرمای شدید و حتی در مقابل کلر موجود در آب استخر، نیز به عنوان یک محافظ برای موهای شما عمل می کند .

4 –

مرطوبیت مو  و افزایش شدت درخشش:
 پروتئین موجود در حنا باعت تغذیه ریشه مو شده و موجب می شود که موها با استحکام و سالم و درخشنده بماند و همچنین از خشک شدن موها جلوگیری می کند .

پاسخ دهید