راهکارهایی بسیار مفید برای رشد سریع موها!


راهکارهایی بسیار مفید برای رشد سریع موها!

این روزها بسیاری از افراد با موهای کم پشت خود نمی دانند چه کنند، برخی از افراد بعلت ارثی ژنتیکی موهای کم پشت دارند و برخی هم به دلایل دیگری به مانند استفاده ناصحیح و بیش از حد از مواد شیمیایی مو. امروز طی این ساعت از نازدونه به شما خواهیم گفت به چه راهکاری می توانید به رشد سریع موهای خود کمک کنید!

roshd-moo

اگر رشد سریع تر موهایتان برای شما اولویت بالایی دارد شاید به دنبال راهکارهای عجیب و جادویی نیز بروید. در اینجا عجیب‌ترین ایده‌ها آورده شده است.

روش برعکس

اگر درباره‌ی روش برعکس برای رشد موها تحقیق کنید به ادعاهای عجیبی می‌رسید. برخی افراد می‌گویند در یک هفته موهایشان چند سانت بلند شده است. این کار به شما آسیبی نخواهد زد و امتحان آن ضرری ندارد. کمی خون بیشتر در مغز شاید بتواند برای شما کاری انجام دهد.

ماساژ پوست سر با روغن‌ها

روغن‌ها روشی جهانی برای رشد مو هستند. از روغن کاستار گرفته تا روغن نارگیل، ماساژ منظم روغن روی پوست سر رشد موها را سریع تر و آن‌ها را محکم تر می‌کند. درمان‌های هفتگی با ماساژ دادن روغن روی مو را امتحان کنید. بگذارید برای 30 تا 60 دقیقه قبل از شامپو زدن روی موهایتان بماند.

رژیم غذایی سالم

اگر به چیزی که می‌خورید دقت کنید و به دنبال یک رژیم غذایی سالم تر باشید سود خواهید کرد. تحقیقات نشان داده‌اند یک رژیم غذایی سالم و غنی موهای شما را سالم و براق تر کرده و رشدشان را سرعت می‌دهد. مواد مغذی مناسب برای رشد مو برای داشتن بدن سالم نیز عالی‌اند.

کاهش استرس

آیا می‌دانید استرس می‌تواند باعث توقف رشد مو یا حتی ریزش مو شود؟ اگر هنوز استرس در زندگی شما مشکلات زیادی ایجاد نکرده است اما باید بدانید با غیرقابل کنترل شدن آن ضرر زیادی به موهایتان نیز خواهد رساند. زمان آن رسیده استرس خود را به حداقل برسانید تا موهایی بلندتر و سالم تر داشته باشید. به کلاس‌های یوگا بروید، نزد متخصص رفته و کارتان را عوض کنید.

کرم ضدقارچ

ماساژ دادن سر با کرم‌های ضدقارچ می‌تواند به رشد سریع تر موها کمک کند. این کرم‌ها به تعادل قارچ‌های طبیعی روی پوست سر کمک خواهند کرد و برای شما پوستی سالم تر ساخته و اجازه می‌دهند موهایتان سریع تر بلند شوند.

مدفوع گاو

برخی افراد می‌گویند قرار دادن مدفوع گاو روی سر باعث رشد سریع تر موها خواهد شد. البته بعید است دوست داشته باشید این روش را امتحان کنید.

پاسخ دهید